fbpx

Technologijos

Projektas B – LG pasiūlymas sulankstomų telefonų rinkai

„LG“ yra bene labiausiai nuvertintas mobilių telefonų gamintojas pasaulyje. Nors jų siūlomi gaminiai visada pasižymėjo aukšta kokybe už prieinamą kainą, tačiau įtikti gerbėjų skoniams jiems retai pavykdavo. Išimtimi galėjo būti nebent V serijos telefonai. Šiandien šis Korėjos mobilių telefonų gamintojas jungiasi į lanksčių telefonų klubą, tikėdamas, kad tai paskatins jų pardavimus.  

„LG“ visada buvo kiek kitoks gamintojas, nei „Samsung“, „Apple“ ar net tas pats kinų „Huawei“.  Kai kiti gamintojai rinkai siūlo flagmanus, kurių kaina viršija 1000 eurų, „LG“ pasiūlys nieko nenusileidžianti produktą už 850 eurų. Naujausias jų projektas taip ir vadinasi „Projektas B“.

Tai jau ne pirmas jų bandymas sukurti susilankstomą telefoną, tačiau rodos, kad jiems pagaliau pavyko. Skirtingai nuo „Samsung“ sulankstomo modelio, „LG“ planuoja pasiūlyti susitraukianti ekraną. Kartu bus išlaikytos ir tradicinės telefono formos.

„LG“ yra užpatentavęs kelis lankčius ekranus, todėl galima tikėtis, kad ateinančiais metais šis gamintojas nustebins savo gerbėjus nauju produktu.

Ne taip seniai, „LG“ buvo pristatęs ir televizorių su lanksčiuoju ekranu. Todėl galima tikėtis, kad jiems pasiseks labiau, nei konkurentams „Samsung“ ar „Huawei“, kurie nesėkmingai startavo su lankčiais mobiliais telefonais.

O atsižvelgiant, kad šiais metais pasirodė pirmos „Apple“ sulankstomo telefono nuotraukos, reikia tikėtis, jog mobilių telefonų rinka žengia į naują erą, kai jų ekranai bus lankstomi ar kitaip mažinami bei didinami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *