fbpx

Technologijos

„Apple“ planuoja sulankstomą mobilų telefoną

Mobilių telefonų rinka jau kelis metus išgyvena kūrybiškumo krizę. Nauji modeliai prarado bet kokį išskirtinumą ir vienas nuo kito skiriasi nebent tik fotokamerų optikos linzių skaičiumi ant telefonų nugarėlių, kurių stabiliai daugėja.

Mobilių telefonų rinkoje jau seniai nėra inovacijų, tiesiog plečiamos esamos įrenginių techninės ribos. Todėl ir gamintojų beliko vienetai, o didžioji dalis šios industrijos atiduoda Kinijos gamintojams. Kurie greitai užpildo atsilaisvinusias vietas pigiais telefonais.

Jau senokai sklandos kalbos, kad mobilieji telefonai save išsėmė ir pati industrija turi žengti naują žingsnį pirmyn. Klausimas kuria kryptimi?

Atsakymu gali būti mobilių ir planšetinių technologijų apjungimas į vieną visumą, ko rezultate gimė lankstūs telefonai. Nors iš pirmo žvilgsnio tai nėra visiškai nauja technologija. Sulankstomi telefonai egzistavo ir seniau. Planšėtės ir po šiai dienai naudojamos, nors gamintojams darosi vis sudėtingiau jas pardavinėti dėl mažo praktiškumo.

Lankstūs telefonai, gali ir ne visai revoliucija, bet gali būti nauju evoliucijos žingsniu pirmyn, apjungiant mobilaus telefono ir planšetinio kompiuterio privalumus. Vartotojai daug laiko praleidžia naršydami internete, žiūrėdami vaizdo įrašus ar skaitydami knygas, jiems reikalingas įrenginys didesniu ekranu. Tačiau kartu jie nori turėti kompaktišką aparatą, kuris neužimtų daug vietos ir būtų galima įsikišti į kelnių kišenę.

Tokį poreikį gali patenkinti lankstūs telefonai, kurie išskleisti įgauną didesnį ekraną, kuriame patogiau skaityti, žiūrėti video įrašus ir, galiausiai, dirbti. O suskleistas įgauna kompaktiško mobilaus telefono išvaizdą.

Lanksčius mobilius įrenginius gamina keletas gamintojų, tarp jų „Samsung“, „Microsoft“, „Motorola“. Šiais metais pasirodė pirmos nuotraukos, kad prie šių gamintojų planuoja prisijungti ir „Apple“, kuris jau užpatentavo lanksčios baterijos patentą. Kol kas nėra žinoma, kada pasirodys naujasis modelis. Tikimasi, kad tai gali būti arba „iPhone 13“, arba „iPhone 14“. O šiai dienai gamintojai investuoja savo laiką ir energiją didindami šių įrenginių patikimumą, kuris vis dar verčia norėti daugiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *