fbpx

Technika

Pirmas žvilgsnis į lengvo lydinio superjachtą „Sanlorenzo 44Alloy“

Nuo 1958 m. italų laivų statytojas „Sanlorenzo“ gamina tik ribotos serijos laivus, kurie yra sukuriami pagal individualius klientų užsakymus. Šis gamintojas jau pardavė per 600 jachtų per savo veiklos istoriją. Naujausias jų kūrinys – iš lengvojo lydinio aliuminio pagal MCA/LY3 reikalavimus sukurta jachta „Sanlorenzo 44Alloy“. 

Dėl panaudotų medžiagų, iš kurių pagamintas šis laivas, jis tampa išskirtiniu. Jachtos šonų aliuminio detalės tampa lyg veidrodinės nuo kurių atsispindi nepaprasto grožio jūros vaidzai. „Sanlorenzo“ teigia jau turintis bent 5 užsakymus šiam modeliui.

Laivas turi ne tik neįprastą išvaizdą, bet ir pavadinimą, kuriame yra paliktos užuominos. „44Alloy“ nėra tik šiaip pavadinimas. „44“ nurodo, kad laivo ilgis yra 44 metrų, o žodis „Alloy“ – iš kokių medžiagų jis pagamintas.

Aliuminio detalės dominuoja ne tik laivo išorėje, bet ir jo viduje. Dėl tamsaus metalo atspalvio, viduje taip pat pagrinde dominuoja juodos, pilkos ar rudos spalvos. „Sanlorenzo“ teigia, kad vidaus interjeras gali būti kuriamas pagal individualius užsakovo pageidavimus.

Laivo interjeras dar kartą patvirtina, kad šiuolaikiniai kuriami laivai jau nėra skiriami tik kelionėms iš taško A į tašką B. O pilnaverčiai gyvenamieji namai vandenyje, kuriuose galima ne tik praleisti laiką, bet ir dirbti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *