fbpx

Technika

Neįprasti automobilių modeliai į kuriuos verta atkreipti dėmesį

Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina laikotarpis, kai norisi pasikeiti esamą automobilį į kažką naujo ir šviežio. Vieni perkasi naujus modelius, kiti investuoja (nors investicija čia sunkiai pavadinsi) į prabangos sektoriaus automobilius. Treti perkasi retus automobilius, kurių vertė su metais tik auga. Ketvirti – automobilius, kurie nėra labai vertingi, tačiau išsiskiriantys iš visumos.

Chevrolet SSR

Tai vienas neįprasčiausių pikapų, kurie buvo gaminami JAV. 2003 m. debiutavęs modelis turėjo ne tik neįprastą išvaizdą, bet ir ypač galingą, 5.3 litrų ir 300 arklių galių variklį. Tačiau esminis jo išskirtinumas, kad tai buvo pirmasis pasaulyje pikapas su išsiskleidžiančiu stogu.

Citroen C6

Šis automobilis buvo gaminamas 8 metus iš viso buvo pagaminta daugiau nei 23 tūkst. vienetų. Tačiau, kaip ir dauguma didelių prancūziškų sedanų jis nesusilaukė populiarumo užsienio rinkose. Prie to prisidėjo ir vokiško trejeto spaudimas, ir tikėjimas, kad visi prancūziški automobiliai yra nepatikimi. Bei neįprasta jo išvaizda, kuri patiks ne kiekvienam savininkui.

Tačiau ko negalima atimti iš „Citroen C6”, tai savitumo. Be įsimintinos išvaizdos, šis automobilis pasižymėjo ir ypatingu komfortu. Ne veltui juo buvo vežiojami Prancūzijos prezidentai Žakas Širakas ir Nikolia Sarkozy.

Saab 9-5 II

„Saab 9-5 II” turi ne tik įsimenanti ir nesenstanti dizainą, tačiau šio prekės ženklo istorija yra nebe labiausiai nuskambėjusi. Šis modelis buvo paskutinis, kuris turėjo išgelbėti “Saab” nuo bankroto, tačiau dėl mažų investicijų į reklamą, jam taip ir nepavyko įsitvirtinti.

Iš viso buvo pagamina kiek daugiau nei 10 tūkst. „Saab 9-5 II” automobilių. Tad, tai bus ne tik išvaizdus, bet ir retas automobilis.

Plymouth Prowler

„Plymouth Prowler“ istorija yra tokia pat spalvinga, kaip ir jau aukščiau minėto „Saab“. Šis modelis, kaip karšta bulvė buvo mėtomas tarp „Plymouth“ ir „Chrysler“ gamintojų. Iš viso buvo pagaminta daugiau nei 12 tūkst. šio išskirtinio dizaino automobilių, kurie nepaliks abejingų pro šalį einančių praeivių. Šios automobilio širdis 3.5 litrų V6, turinti 253 arklio galias. Tiesa, būsimiems šeimininkams patartina papildomai investuoti į triukšmo izoliaciją, kuri bazinėje komplektacijoje nėra pati geriausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *