fbpx

Technika

Naujieji „Volkswagen“ „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“

„Volkswagen“ pristatė atnaujintą avangardinį „Arteon“, kuris pirmą kartą bus siūlomas ir Lietuvoje populiariu „Shooting Brake“ universalo kėbulu. Tai vienas idomesnių „Volkswagen“ modeliu, kuris turi ir išskirtinę išvaizdą, ir gerą kilmę. Todėl galės sudominti verslo auditoriją.

Taip, šis modelis yra skirtas verslui ir verslo kelionėms. Jis per daug griežtas, kad būtų laisvalaikinis automobilis ir, nors ir nelabai norisi tai sakyti, atrodo, kiek nuobodokai, kad būtų įvaizdžio detalė. Tam rinkoje yra įdomesnių modelių.

Avangardinis interjeras ir eksterjeras

Atnaujintą „Arteon“ bus galima atpažinti iš aštresnių dizaino elementų. Pirmą kartą bus galima pasirinkti LED dienos šviesas, kurios bus integruotos ne tik po žibintais, bet ir priekinių grotelių centre.

„Arteon“ saloną užvaldė skaitmenizavimas. „Volkswagen“ pakeitė visą priekinę panelę – prietaisų skydelį, paviršius, oro angas, apdailas. Nauja ir visa valdymo konsolė – pramogų sistema ir klimato kontrolės valdymas bei viršutinės durelių apdailos.

Salone naudojamos naujos medžiagos: oda, medis, metalas ir audiniai. Automobilio panelės viršus išsiskirs dirbtinės odos apmušalais, o intarpai – natūralaus medžio („Regal Eucalyptus“) ar metalo („Hatched“, „Aluminium Black Carbon“) apdaila.

Visa modelio linija sulaukė nuodugnaus techninio atnaujinimo ir bus standartiškai komplektuojama su „Digital Cockpit Pro“. Valdymą palengvins lietimui jautrūs klimato kontrolės slankikliai ir naujas daugiafunkcinis vairas su lietimui jautriais valdikliais.

Papildomai galima pasirinkti bevielę „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ integraciją bei 700W galios, specialiai „Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“ sukurtą, „harman/kardon“ garso sistemą.

„Arteon“ – naujas sportinis polėkis

„Arteon“ ir „Arteon Shooting Brake“ iš viso bus galima pasirinkti su trimis turbobenzininiais (TSI), trimis turbodyzeliniais (TDI) varikliais. Pirmą kartą „Arteon“ bus galima įsigyti su iš tinklo įkraunama pavara, kuri išvysto 160 kW/218 AG galią. Vien tik elektra įveikiamo atstumo pakaks be emisijų atlikti daugumą kasdienių kelionių.

Dėl 20 colių lengvojo lydinio ratlankių, 18 colių stabdžių diskų su mėlynomis apkabomis ir juodų kėbulo akcentų, automobilis atrodo ypač dinamiškai ir prabangiai. Be to, mėlynas R mygtukas ant vairo vairuotojui leidžia iškart įjungti patį dinamiškiausią, „Race“, režimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *