fbpx

Technika

MOTOROLA REVOLVE akį traukiantis mobilaus telefono dizainas

Mobilių telefonų gamintojai metai iš metų su nerimu stebi mažėjančius naujų telefonų pardavimus ir suka galvas, kaip dar sudominti vartotojus, kad pastarieji dažniau keistų mobiliuosius telefonus. O kai mobilieji telefonai beveik nesiskiria vienas nuo kito, o techniniai parametrai niekam nėra įdomūs, tai tampa tikru iššūkiu. „Motorola“ teigia turintis išeitį – „Revolve“ yra jų atsakas į monotonišką telefonų dizainą.

Steve’as Jobsas „iPhone“ padarė kultiniu mobiliu telefonu ne todėl, kad aiškino, kiek RAM‘o turi naujasis „Apple“ įrenginys,  ant kiek spartus yra naujausias procesorius, ar kiek valandų išlaikys nauja telefono baterija. O todėl, kad kalbėjo apie dizainą, spalvas, dalijosi vartojimo patogumo įspūdžiais. Jis pasakojo „iPhone“ istoriją, o ne technines charakteristikas.

Deja, bet dabartiniai „Apple“ vadovai tai pamiršo ir nubėgo paskui techninių parametrų pasakotojus. O paskui daugelis gamintojų stebisi, kodėl taip sunkiai einasi naujų „flagmanų“ pardavimai. O ar gali būti kitaip, kai mobilieji telefonai savo išvaizda supanašėjo, o techniniai parametrai mažai ką domina. Ypač, kai ten nėra inovacijų, skiriasi tik procesorių, baterijų ir vaizdo kamerų skaičiukai. Nėra jokio pasakojimo, kuris atkreiptų vartotojo dėmesį ar juo labiau verstų pastarąjį kažką pirkti.

Todėl pagrindinės varžybos prasidėjo keliant kainas, lenktyniaujant, kuris gamintojas greičiau peržengs 1000 (o dabar jau ir 2000) eurų ribą. Kartais susidaro įspūdis, kad dizaineriams keliamas tik vienas tikslas, sukurti kuo įvairesnę spalvų vaivorykštę ant telefono nugarėlės. 

Tačiau viskas nėra taip niūru, kaip gali atrodyti. Rinkoje atsirado lankstūs („flex“) telefonai, siekiant įnešti šiokio tokio įvairumo.  „Motorola“ žengė dar vieną žingsnį. Nusprendė nupusti dulkes nuo seniai pamiršto „Aura“ projekto, pristatydama „Revolve“ koncepciją.

Galima teigti, kad „Revolve“ yra ta pati „Aura“, tik naujesnė ir modernesnė. Dizaino linijos išlaikytos tos pačios, o klaviatūrą pakeitė liečiamas ekranas. Tai telefonas madistams, jis tikrai nebus skirtas tiems, kuriems reikia darbo „ragelio“, ar žaidimų maniakams. Ne, tai bus aksesuaras norintiems išsiskirti.

Į šoną pasukamas ekranas vargiai turės didelė raišką ir ar bus patogus kažkam daugiau nei panaršymui internete. Bet jei jums reikia tik aksesuaro, kuris atkreiptų kitų akį į jūsų telefoną – šis pasirinkimas bus pats tas. Tiesa, dar nėra iki galo aišku, kada „Motorola“ planuoja paleisti šį modelį į gamybą ir ar apskritai planuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *