fbpx

Technika

„Gladiator 919“ – ko gero dailiausias greitaeigis kateris

Italų superjachtų gamintoja „Canados“ pristatė naujausio savo kūrinio koncepciją, ypač greitą ir  prabangų katerį „Gladiator 919 RD“. Beveik 30 metrų ilgio kateris turi trigubą 6000 arklių galių MAN variklį, kuris leidžia pasiekti 52 mazgų (beveik 90 km/h) greitį.

Gamintojas teigia, kad iš Kanų iki San Tropezo nuplauksite per 33 minutes, o atstumą iš San Tropezo iki Porto įveiksite per kiek daugiau nei 4 valandas. Kelionėje iš Dubai Marina iki Abu Dhabi jums užims tik kokia 1 valanda ir 20 minučių. Ir visa tai ne tik dėl puikaus greičio, bet ir dėl talpaus bako, kuriame telpa 9000 litrų kuro.

Tiesa, “Canados” teigia, kad pirmasis kateris į vandenį bus nuleistas tik kitų metų vasarą, o pirmieji klientai su ja iš arčiau galės susipažinti laivų parodoje Monake 2020 m. rudenį. Būtent tada bus galimybė ne tik patyrinėti šį laivybos meno kūrinį, bet ir pasiderėti dėl jo kainos. Kuri iki šiol dar nėra oficialiai skelbiama.

Tačiau „Gladiator 919 RD“ yra skirta pinigų neskaičiuojantiems keliautojams, kuriems svarbiausia per kelias valandas nuskrieti nuo vienos saulėtos jūros stotelės iki kitos. Sutikti ilgus saulėlydžius ar saulėtekius.  

Kurdami „Gladiator 919 RD“ stilių, „Canados“ dizaineriai pirmiausiai būtent ir galvojo apie laisvalaikio praleidimo erdves. Didžioji dalis laivo erdvės skirta tiesiog ramiam pasibuvimui ant saulės ar rengiant 8 žmonių vakarėlį.

Katerio viduje galima suprojektuoti 3-4 kajutes, įskaitant 6 kvadratinių metų didįjį miegamojo kambarį. Interjero viduje „Canados“ naudoja bambukines grindis, aukščiausios kokybės kilimus, lengvos tekstūros audinius.

Visa tai tam, kad karščiausias vasaros dienas praleistumėte besidžiaugdami vandenyno suteikiamais malonumais. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *