fbpx

Technika

Asmeninis lėktuvas ant keturių ratų verslo kelionėms

Kai artėja verslo kelionės dažnas verslo atstovas renkasi įvairias transporto priemones vykti į verslo susitikimus. Tai gali būti skrydis asmeniniu verslo lėktuvu, verslo klasės bilietai tradiciniuose avialinijose ar geležinkeliais. Kelionės autobusais, verslo ar nuosavais automobiliais. JAV kompanija „Lexani Motorcars“ nusprendė pasiūlyti dar vieną koncepciją – asmeninio privataus lėktuvo patogumus perketi ant miniveno ratų.

„G-77 Sky Master“, savyje apjungia privataus verslo klasės lėktuvo patogumus, kurie yra perkeliami ant keturių ratų miniveno platformos. Pasak gamintojų, tokia koncepcija gali būti patraukli tiems, kurie nenori, o ir ne visada gali išleisti kelių milijonų asmeninio lėktuvo išlaikymui, tačiau nori gauti panašios klasės patogumus.

O pati idėja gali sudominti tų šalių verslo atstovus, kurie gyvena didėlėse teritorijoje, kur nėra išplėtoto didelio oro uostų tinklo, o į kelionę turi vykti didelė grupė keleivių. Pavyzdžiui kelionei iš Vilniaus į Šiaulius.

„G-77 Sky Master“ savo keleiviams siūlo 6 vietų saloną, kurio interjeras primena aukščiausios klasės verslo lėktuvo saloną. Natūrali itališka oda, natūralaus medžio detalės, „Bose“ audio sistema, 24 karatų aukso detalės. Ir žinoma multimedijinė įranga, kuri leis kelionės metu aptarti visus būtiniausius verslo klausimus.

Kad kelionė neprailgtų, yra įrengtas funkcionalus baras, mini virtuvėlė, funkcinis tualetas ir atskira posėdžių erdvė, kurią galima performuoti į uždarą miegamąjį.

Už visą šią koncepciją „Lexani Motorcars“ prašo vos 1 milijono. Skamba nemažai už mini autobusiuką, bet ir ne per daug už verslo klasės lėktuvo interjerą ant keturių ratų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *