fbpx

Technika

„Airbus ACH160 Exclusive“ praktiškas sprendimas trumpoms kelionėms

Aviacijos gigantas „Airbus“ verslo segmento gerbėjus nusprendė pradžiuginti nauju gaminiu.  Dar lengvesnis, dar tylesnis ir žinoma dar greitesnis savo klasėje verslo malūnsparnis „ACH160 Exclusive“. Kam išlaidauti ant brangaus privataus lėktuvo, kai trumpiems skrydžiams pilnai pakanka malūnsparnio.

O kur dar malonumas leistis ne kažkur miesto užmiestyje, o miesto centre? Tačiau „Airbus“ nebūtų tiesiog oro transporto gamintojas, jei verslo auditorijai nepasiūlytų kažko daugiau, nei tiesiog eilinį patobulintą malūnsparnį. Kažko ką išranki ir išlepinta verslo auditorija būtinai norėtų pačiupinėti, išbandyti, o svarbiausia įsigyti.

Ne veltui projektuoti šio malūnsparnio interjerą buvo pakviestas Harrison Eidsgaard, kuriantis išskirtinį dizainą prabangioms jachtoms. „ACH160 Exclusive“ turi ne tik akį traukiantį išorinį dizainą, kurio aptakios linijos suderintos su stiklo intarpais, taip sudarant platesnį apžvalgos lauką iš vidaus.

Eidsgaard komanda iš peties padirbėjo ir kurdama vidaus interjerą. Turėdama visišką kūrybos laisvę, jie išnaudojo kiekvieną vidaus milimetrą sukuriant erdvų ir neapkrautą malūnsparnio interjerą. Vidaus salonas lengvai gali transformuotis nuo 3 iki 8 vietų. O svarbiausia, kad įgyvendinant šį projektą nebuvo paaukota kokybė.

Naujas interjeras, dvigubi langai leido iki minimumo sumažinti išorės triukšmą, todėl „ACH160 Exclusive“ laikomas tyliausiu savo klasėje. Viduje naudojamos tik ypač kokybiškos medžio ir odos apdailos medžiagos.

Nauji „Safran“ turbokompresoriaus varikliai pasiekia greitą 220 km/h greitį, o skrydžio maksimumas siekia 800 kilometrų spindulį. „ACH160“ maksimali skrydžio trukmė siekia keturias valandas ir 30 minučių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *