fbpx

Stilius

„Undandy“ unikalūs rankų darbo batai už 200 eurų

Greičiausiai pavadinimas „Undandy“ ne daug ką sako. O gaila, nes šis prekės ženklas yra pakankamai įdomus. Rankų darbo batai visais laikais buvo išskirtinumo ir prabangos ženklu, kuris prieinamas ne kiekvienam. Kruopščiai atrinktos medžiagos,  rankomis apsiūta oda ir apdirtas batų padas suteikia batams unikalumo. O „Undandy“ siūlo mėgautis originaliais rankų darbo batais vos už 200 eurų.

Undandy batai už 200 eurų

Nuo 2015 m. Portugalijoje veikianti bendrovė siūlo dviejų tipų batus. Jau pagamintus ir galimybę pačiam susikurti savo modelį pagal savo skonį. Ir visa tai vos už 200 eurų.

Galima sutikti, kad juos meistrauja vietos meistrai, kad batuose naudojamos tikrai kokybiškos medžiagos. Tačiau iš pirmo žvilgsnio siūloma kaina verčia kiek įsitempti. Ne paslaptis, kad tikrai aukštos kokybės rankų darbo batai kainuoja bent 1000 eurų. Tad ar galima tikėti, tuo ką deklaruoja „Undandy“?

Detalėms čia skiriamas didelis dėmesys. Nuo batų įpakavimo iki jų pateikimo. Viskas atrodo solidžiai.  Iš batų išvaizdos sunku pasakyti, koks yra taikomas gamybos metodas, greičiausiai jie naudoja Blake konstrukciją. Tai gerų ir kokybiškų batų požymis.

Susikurti savo rankų darbo batus

Sukurta elektroninė užsakymo forma suteikia galimybę užsisakyti 6 formų batus, nuo klasikinio stiliaus iki laisvalaikio batelių. Savo klientams „Undandy“  siūlo rinktis batų medžiagas iš 50 atspalvių. Galite rinktis vienspalvius batus, galite derinti įvairaus atspalvio medžiagas.

Klientams leidžiama patiems derinti net smulkiausias detales, tokias, kaip batų apsiuvimo siūles, kurias galite išsirinkti iš mažiausiai 10 atspalvių. Galima rinktis pilnai odinius batus ar dalį pado padengti guma, kas Lietuvos sąlygomis būtų praktiškiau.

  • Undandy - MoneyTalks.lt
  • Undandy - MoneyTalks.lt
  • Undandy - MoneyTalks.lt
  • Undandy - MoneyTalks.lt

Galiausiai batų padą galima išgraviruoti asmeniniais inicialais, kas suteikia unikalumo. Tad yra tik fantazijos vaisius, kokios formos ar atspalvio batus sau susikurs kiekvienas klientas. Vienas pastebėjimas, kadangi tai virtuali forma, prieš tai būtų tikslinga gerai išsimatuoti savo pėdos ilgį, kad negautumėte per didelių ar per mažų batų.

Užsakymo įvykdymas trunka nuo dviejų iki trijų savaičių. Greičiausiai „Undandy“ nebus išskirtiniai batai jūsų kolekcijoje, jiems dar reikia daugiau laiko, daugiau įrodymo, kad jie tikrai yra išskirtiniai rinkoje. Tai labiau bus darbinis arkliukas, kurį dažniau naudosite kasdienėje veikloje. Tačiau tai neblogas pasirinkimas už labai priimtiną kainą, ypač kai jie pagaminti ne pramoniniu būdu.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *