fbpx

Stilius

„Suitsupply“ viskas ko reikia vyrams

Kostiumas dažnam vyrui yra jo vizitinė kortelė. Pagal tai, kaip ant kūno guli kostiumas ar jis nėra per didelis, o gal kaip tik per mažas, galima nemažai pasakyti ir apie jo šeimininką. Kiek jis skiria dėmesio savo įvaizdžiui, koks yra jo stilius ar gyvenimo būdas.

Kai kalba eina apie kokybišką kostiumą, nelieka daug erdvės žaidimams. Man reikia kokybės ir gerai „gulinčio“ vyriško kostiumo, kurio kelnių klešnės nekris sudribusios ties batais, o pačios kelnės neprimins timpų, glaudžiai aptempiančių šlaunis. Reikia kostiumo, kurio švarkas idealiai priglus, o ne atrodys lyg išaugta mokyklinė uniforma. Ir, žinoma, jis neturi būti pagamintas iš sintetinių medžiagų.

Deja, bet paskutinių metų madų tendencijos galimybę išsirinkti tinkamą kostiumą padarė misija neįmanoma. Mano garderobe guli prieš kelis metus pirktas „Zara“ švarkas. Šiandien užėjęs į parduotuvę ir pasiėmęs to pačio dydžio drabužį pamatai, kad jis tapo 2-3 išmeromis per mažas. Todėl belieka rinktis tą didį, kuris realiame gyvenime iš L virsta XXL.

Bet gal tai reikia nurašyti masiniam segmentui. Jiems kokybė niekada nebuvo prioritetas. Masinis vartojimas labiau yra į jaunimą orientuota produkcija. Tačiau tas pačias tendencijas galima aptikti ir tarp aukštesnio segmento gamintojų, tokių, kaip „Baltman“ ar „HugoBoss“. Timpas priminančias siaurėjančios kelnės, trumpinti švarkai, kurie aukštesnio sudėjimo žmogui atrodo lyg išaugtiniai.

Renkuosi Suitsupply

Šiame siurumo ir trumpumo chaose vienas kostiumų gamintojas tapo malonia išimtimi, tai „Suitsupply“, kuris žengė kita kryptimi. Klasikinį stilių ir prabangias medžiagas derindamas su kiekvienam priimtinu skoniu ir kaina. 2011 m. italų kostiumų profesionalai lygindami 600 eurų kainuojančio „Suitsupply“ kostiumo kokybę pastebėjo, kad jis niekuo nenusileidžia „Armani“ modeliui kainuojančiam 3000 eurų.

Tad kame yra „Suitsupply“ sėkmės priežastis ir kad mano spintoje jau kabo 4 šios prekės ženklo kostiumai? Dėmesys detalėms, netaupoma ant medžiagų kokybės, nepasiduodama masinio vartojimo rinkos spaudimui ir, žinoma, reklama.

„Suitsupply“ mano dėmesį atkreipė dėl savo pozicionavimo, dėl pasirinktos savęs pateikimo taktikos. Jų puslapyje renkantis kostiumus negali nepastebėti, kiek dėmesio jie skiria jų atvaizdavimui, atskiroms detalėms, bendram vaizdui.  Iš karto norisi mesti akmenuką į daržą kitiems gamintojams, net ir „premium“ klasės, kurie akivaizdžiai pataupo ant savo produkcijos pristatymo.  Todėl atvaizduojami modeliai atrodo lyg dėvėtų dviem dydžiais per didelius arba per mažus kostiumus.

„Suitsupply“  netaupo ant detalių, kurios paprastai prieinamos tik „premium“ klasės kostiumams. Todėl rasite įvairias smulkmenas, pavyzdžiui tikras švarko rankovių kilpeles, o ne jų imitacijas, kurios būdingos tik prabangiems gaminiams.

Tiesa, galima kiek papriekaištauti aptarnavimo kokybei, norisi sulaukti ne tik patarimų, kurias kostiumo vietas patrumpinti ar pasiaurinti. O tai visada kainuoja papildomai, kas išaugina ir bendrą kostiumo kainą. Kiek įvairesnių patarimų, prie ko dar būtų galima priderinti jūsų kostiumą. Į kokius papildomus aksesuarus atkreipti dėmesį, kas pabrėžtų atskiro pirkėjo stilių ir individualumą.

Paperka medžiagų ir atspalvių įvairovė, kurioje dominuoja ryškios, sodrios spalvos, o ne vien tik juodai pilkas fonas. Kurie paverčia jus ofisiniais planktonais. Čia nebandoma žaisti su sintetika, gaunate tik aukščiausios kokybės itališkus audinius iš „Vitale Barberis Canonico“, „Carlo Barbera“ ar „Colombo“.

Kai kas stresuoja, kad „Suitsupply“ siuvami Kinijoje. Tačiau kol tas procesas yra griežtai kontroliuojamas, o siuvami modeliai tinka ant Europietiško sudėjimo vyro, tol šis faktas neturi kelti didelio nerimo.  Tokiu būdu yra užtikrinama patraukli šių kostiumų kaina. Kitu atvejų, už „Suitsupply“ turėtume sumokėti mažiausiai 2000 eurų, kai šiandien galite įsigyti darbinį „arkliuką“ nuo 259 eurų, o asmeninį stilių pažbrėžiantį modelį už 525 eurus.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *