fbpx

Stilius

„Punch“ – cigarai, kuriuos renkasi Arnoldas Švarcnegeris

Arnoldas Švarcnegeris mums labiau yra pažįstamas iš savo legendinių veiksmo kino filmų, kultūrizmo protegavimo ir politinės veiklos. Tačiau yra dar vienas simbolis, kuris tapo neatsiejamas nuo Arnoldo susikurto įvaizdžio, tai cigarai.

Ar tai būtų aukštuomenės grietinėlės renginys, ar veiksmo filmas „Grobuonis“, tačiau Arnoldas Švarcnegeris ar jo kino personažas visada rankoje laikys rūkstantį cigarą. Tai, kaip Arnis atrado cigarus, ir kaip cigarai surado Arnį?

Cigarai, kaip įvaizdžio detalė

Cigarai buvo nepamainomas atributas, kuris prisidėjo prie daugelio aktorių ar jų sukurtų personažų įvaizdžio sukūrimo. Legendinis „Holivudo“ aktorius Klintas Istvudas už savo kieto vyruko įvaizdį, turi būti dėkingas itališkiems „spageti“ vesternams, kuriuose jo pagrindinis herojus visada burnoje „kramtė“ cigarą.

Mažai kas žino, jog Istvudas nėra užkietėjęs rūkorius, kaip tai vaizduojama jo filmuose. Jis retai rūkydavo cigarus, dažniausiai tik prisidegdavo, ir vieną tą patį cigarą burnoje laikydavo visos dienos filmavime.  Būtent šių filmų režisierius Sergio Leone, pats nerūkantis, ir pasiūlė idėją Istvudo personažui pastoviai burnoje kramtyti cigarą. Taip pastiprindamas pastarojo įvaizdį, o kartu, tai labai prisidėjo prie pačių cigarų populiarumo augimo JAV.

Tačiau cigaras, kaip įvaizdžio detalė dar nereiškia, kad juos rūkantys asmenys išmanė jų istoriją. Kas kitą Arnis, kuris ne tik naudoja cigarus savo įvaizdžiui, bet ir puikiai išmano jų įstoriją, gali ilgai bei nesustodamas kalbėti koks turi būti geras cigaras. Ne veltui  2014 m. cigarų leidinys „Cigar Aficionado“ išrinko Švarcnegerį „Metų cigarų žmogumi“.

Cigarai ir Švarcnegeris

Švarcnegerio pažintis su cigarais prasidėjo, kai vienas kultūrizmo salės draugų jam pasiūlė pabandymui užtraukti dūmą. Tačiau tikroji aistra atsirado 1977 m., kai busimojo jo žmona Marija atsivedė Arnį į svečius pas savo tėvus. Susikitimo metu Marijos tėvas pasiūlė Arnoldui cigarą.

Tai ką gi rūko Arnis? Pasak įvairių šaltinių, jis yra išbandęs daugelį cigarų rūšių. Kalbama, kad kai kurie gamintojai netgi siunčia jam savo cigarus, tikėdami, jog jis su jais papozuos nuotraukose ar TV ekranuose.

Tačiau turi jis ir mėgstamą prekės ženklą, tai „Punch“ cigarai.

„Punch“ istorija

„Punch“ cigarai savo istoriją kildina nuo 1840 m., teigiama, kad pradžioje savo veiklą jie vykdė iš Kubos. O ir net dabar ant jų įpakavimo puikuojasi užrašas „Cuba“, nors šiai dienai jų plantacijos yra Hondūre, Dominikoje ir Nikaragvoje.

Tai aukštos kokybės cigarai, turintys įvairią skonių paletę, tarp kurių rasite juodo šokolado ir riešutmedžio skonius. Gera žinia, kad šiuos cigarus galima įsigyti ir Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *