fbpx

Stilius

„Nissan GT-R“ 50-čio jubiliejui, „Grand Seiko“ sukūrė 18000 eurų vertės laikrodį

Luxury klasės japoniškų laikrodžių gamintojas „Grand Seiko“ pradžiugino savo gerbėjus, išleisdamas ribos laidos ir virš 18000 eurų kainuojantį laikrodį. Iš viso pagaminta 200 vienetų laikrodžių, kurie skirti paminėti Japonų automobilių pramonės pasididžiavimo „Nissan GT-R“ 50-mečio jubiliejų.

Dabartinis „Nissan GT-R“ – vienas greičiausių serijinių automobilių pasaulyje gaminamas „Nissan“ bendrovės. Jis buvo pristatytas 2007 metais Japonijoje, Tokijo automobilių parodoje. Ilgus metus „Nissan GT-R“ buvo Japonijos pasididžiavimas ir atsakas Europietiškiems superklasės automobiliams.

Grakštus, galingas ir greitas, toks yra „GT-R“. Japonai kurdami šį automobilį žengė kiek kitokiu keliu nei dauguma Europos ar Amerikos automobilių gamintojų. Investuodami daugiau ne į salono prabangą ar dizainą, bet į pažangius techninius sprendimus, kurie yra sudėti į automobilio vidų ir didino automobilio galią. 

„Skyline 2000 GT-R“, būtent šio automobiliaus stilių primena naujausias „Grand Seiko“ savo dizainu ir detalėmis. Keramikinis korpusas, dominuojančios baltos ir mėlynos spalvos, krokodilo odos dirželis. Visą tai jus rasite šiame unikaliame ribotos laidos laikrodyje.

Tačiau, kaip ir „Nissan GT-R“, „Grand Seiko“ yra daugiau nei tik gražiai atrodantis prabangus laikrodis. Jo paslaptis slypi laikrodžio širdyje, kurį suka „Spring Drive“ mechanizmas, šiais metais minintis ir savo gimimo 20-metį.

„Spring Drive“ savo laiku sukėlė Japonijos laikrodžių pramonės revoliuciją. Jo dizainą sukūrė Shinshi laikrodžių studija, pats jis matomas galinėje dalyje per safyrinį stiklą. Mechanizmas pažymėtas auksiniu „Nissan GT-R“ logotipu. Ypatingai tikslus mechanizmas per mėnesį praranda tik apie 10 sekundžių, o jo galios užtaiso užtenka 72 valandoms.

Visi norintis įsigyti šį unikalų laikrodį turi paskubėti, prekyboje jis bus iki kitų metų pavasario.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *