fbpx

Stilius

Merginos ir moterys apie vyrų aprangos stilių, įvaizdį ir mados skonį, tai kas seksualu!

Kai kalbame apie madą ir stilių, dažniausiai omenyje turime dailiosios lyties atstoves. Natūraliai vyriškam aprangos stiliui skiriama mažiau dėmesio, nors pastaraisiais metais supratimas, kad ir vyrai turi atrodyti stilingai keičiasi. Tačiau ir patys vyrai neretai tam skiria nepakankamai dėmesio: aptrinti džinsai, vienu dviem dydžiais per dideli marškinėliai ir seniai batų šepečio nematę batai dažnas sutinkamas variantas.

Tačiau pastaraisiais metais pastebima, kad ir vyrai pradeda vis daugiau investuoti į savo išvaizdą, įvaizdį ir aprangą. Tačiau ar jie visada pataiko į tinkamą stilių? Socialinis naujienų tinklapis „Reddit“ apklausė beveik 10 tūkst. moterų, ką jos mano apie vyrų išvaizdą ir kokia apranga joms yra seksualiausia. Štai keli dažniausi pastebėjimai:

  1. „V“ formos lengvas megztukas ir marškinių derinys – moterims, tai patinka, jos sako, kad taip atrodantis vyras yra stilingas, išvaizdus ir seksualus. Tačiau jos pastebi, kad nederėtų nešioti per didelių ir per plačių rūbų, nes tada rūbai gulės apdribę, tai nepridės estetikos ir solidumo.  
  2. Atsiraitotos marškinių rankovės – taip, moterims tai atrodo seksualu, jos mano, kad vyrų įvaizdžiui tai priduoda tam tikro išskirtinumo. Kas yra ženkliai stilingiau nei marškinėliai trumpomis rankovėmis, su kuriomis jūs atrodysite kaip kokio greito maisto užeigos vadybininkas.  Tačiau atlikite tai tinkamai, nesutraukite rankovių, kaip papuola, nes suglamžytos rankovės, kaip ir marškiniai atrodys ne kaip.
  3. Medvilninės kelnės (chinos) ir zomšo batai (chukkas) – pasak apklaustųjų, tai universalus ir laikui nepasiduodantis stilius, kuris tinka daugeliui vyriškos lyties atstovų. Tad jei jūsų garderobe dar nėra šio varianto, pats laikas būtų įsigyti.
  4. Baltos „boxer“ stiliaus trumpikės – taip, jus nesuklydote, moterims tai yra seksualu. Kodėl ir kas būtent? Balta spalva vizualiai padidina trumpikių turinį, tad verta susimastyti tiems, kurie mėgsta didžiuotis savo dydžiais.
  5. Juodi marškiniai ir tamsūs džinsai – taip, tai klasika, kuri veikia nuolatos. Tamsi spalva paslepia kūno netobulumus ir atrodo stilingai.
  6. Megztas kaklaraištis – pasirodo, jog tai irgi suteikia seksualumo, kuris patraukia moterų dėmesį. Keturgubas mazgas pats tinkamiausias šio aksesuaro derinys.
  7. Tinkamai prižiūrimi batai – merginoms patinka solidų kostiumą dėvintys vyrai. Tačiau savęs jos dažnai klausia, kodėl gerai gulinti kostiumą vyrukai derina su sportbačiais, o ne su tam tinkamais batais? Jau nekalbant apie tai, kad batai turi būti tinkamai prižiūrimi.
  8. Dėvėkite savo dydžio rūbus – kaip bebūtų keista, bet vyrai neretai mano, kad vienu ar keliais dydžiais didesni rūbai yra tinkamesni. Jiems atrodo, kad tai nevaržo judesių, bet iš šalies atrodo lyg nešiotų savo tėvų rūbus. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *