fbpx

Stilius

Magiškas Bovet turbionas „Virtuoso VIII Chapter Two“

Šveicariškų laikrodžių gamintojas „Bovet“ yra išskirtinis gamintojas savo klasėje. Jie kuria išskirtinius ir dažnai vienetinius laikrodžius, kurių vertė siekia nuo keliasdešimties tūkstančių iki milijono eurų. Jų arkliukas visada buvo unikalus dizainas ir ypač sudėtingas laikrodžio mechanizmas. O šiandien jie pristato naują savo gaminį – „Virtuoso VIII Chapter Two“.

„Bovet“ kuria ne tik akį traukiančius ir įsimenančius laikrodžius, pačios bendrovės istorija yra ne ką mažiau spalvinga. Savo istoriją jie skaičiuoja nuo 1822 m. ir kilmės šalis yra ne Šveicarija, kaip dabar, bet Jungtinė Karalystė. Didžiąją dalį 19 amžiaus bendrovė aktyviai veikė Kinijoje, kuri tuo metu buvo patraukli rinka ne tik prekybai, bet ir laikrodžių gamybai.

Tačiau 20 amžius „Bovet“ nebuvo ypatingai sėkmingas. Verslas nesisekė, bendrovė ėjo iš rankų į rankas, tai stabdydama, tai atnaujindama savo gamybą. Tik 1994 m. ji buvo perkelta į Šveicariją ir tapo tuo, kas šiandien vadinama „Made in Swiss“. 2001 m. „Bovet“ įsigijo Pascal Raffy, kurio dėka bendrovė įgavo savo dabartinį įvaizdį ir tapo išskirtinių laikrodžių gamintoja. 

„Bovet“ nėra masinis gamintojas. Vidutiniškai per metus jie pagamina apie 2 tūkst. laikrodžių, o trečdalį produkcijos sudaro vienetiniai gaminiai. Jie neinvestuoja į masinę reklamą, mieliau renkasi uždarus privačius salonus. O jų užsakovai dažniau patys skrenda į Šveicariją, kad vietoje galėtų stebėti, kaip surenkami jų užakyti laikrodžiai ir galėtų pabendrauti su meistru, kuris tuos laikrodžius surenka. 

Iš viso bus pagaminti tik 39 vienetai, apie 150 tūkst. eurų kainuojančių „Virtuoso VIII Chapter Two“. Tai antrasis „Virtuoso VIII“ leidimas, kuriuo „Bovet“ tęsia pasakojimą, koks sudėtingas gali būti turbiono mechanizmas, kur gali būti jo ribos. Beje, deklaruojama, kad laikrodžio mechanizmo galios gali pakakti 10-čiai dienų.  Laikrodžio dizainas sukurtas „skeleton“ stiliumi, todėl galima mėgautis kiekviena atsiskleidžiančia mechanizmo detale.

Laikrodžio korpusas padengtas 18-kos karatų auksu. Tačiau unikaliausias vaizdas yra žvelgiant iš šono. Laikrodžio korpusas sukurtas nuožulniai, o stiklelis yra išlenktos formos, tai sukuria jam unikalumą ir išskirtinį dizainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *