fbpx

Stilius

Laikrodis, tai daugiau nei tik aksesuaras – 2019 m. madingos laikrodžių tendencijos

Kas jums yra laikrodis, vis dar priemonė parodanti laiką ir datą? Išmanus daiktas, kuris gali skaičiuoti jūsų žingsnius ir kalorijas. Išvaizdus aksesuaras sudarantis jūsų įvaizdžio paveikslą?

Šiandien laikrodis jau seniai nebėra tik būdas laikui sužinoti. Jis vis labiau tampa stiliaus ir įvaizdžio aksesuarais pabrėžiantis jų šeimininkų stilių ir charakterio bruožą.  

Galima pasakyti, kad atsiradus išmanioms apyrankėms, mobiliems telefonams visa laikrodžių industrija išgyveno nemažą iššūkių ir permainų laikotarpį.  Atrodytų, kam dar reikalingas šis 18 amžiaus išradimas, kai apie laiką gali sužinoti žvilgtelėjus į telefono ekraną.

Tačiau laikrodžių gamintojai parodė, jog laikrodžių industrija ne tik išgyveno, bet ir prisitaikė prie rinkos pokyčių. Kartu pasikeitė ir pati laikrodžio samprata, o gamintojai nuėjo dviem keliais, vieni investuodami į technologinę pažangą, ko pasėkoje atsirado „Smart“ laikrodžiai, kiti vis daugiau į jų dizainą. Dėl ko laikrodžių gamyba sudėtingėja, o patys jie tampa nedideliais nešiojamais meno kūriniais.

„Smart“ laikrodžiai

Tik pasirodę rinkoje, šie laikrodžiai tapo madingais, nes įnešė vieną naują naujovę. Laikrodis gali būti daugiau nei tik priemonė nustatyti laiką. Susieti su kitais išmaniais įrenginiais „Smart“ laikrodžiai skaičiavo kalorijas, nueitus žingsnius, širdies ritmą. Kiti leido tikrintis elektroninį paštą ir naršyti internete.

Atrodytų, jog jie atvėrė visiškai naują laikrodžių industrijos lapą, kuriame neliko vietos senųjų technologijų sprendimais. Tokiems, kaip mechaniniai laikrodžiai.

Iš kitos pusės, tai ką vadiname „Smart“ gali pasirodyti tik nauja evoliucijos raida. Nes daug įvairų funkcijų galima atrasti ir tradiciniuose laikrodžiuose, tokiuose, kaip „Casio“. Kurie ne tik rodė laiką, bet leido matuoti oro temperatūrą, vėjo greičius, panirimo gylį. Turėjo vidinį kompasą ir daug kitų funkcijų.

Iš kitos pusės, tai labiau mados žaisliukas, kuris yra populiarus būtent dėl savo funkcionalumo. Jų likimas priklausys nuo to, kaip toliau plėtosis išmaniosios technologijos. Nes kuriant tokius laikrodžius daugiau investuojama į techninę jų pusę, nei dizainą.  

Klasikiniai laikrodžiai

Nepaisant „Smart“ laikrodžių sėkmingo starto, klasikinio dizaino laikrodžiai išlaiko savo populiarumą. Tam tikros dalies auditorijai „klasikiniai“ laikrodžiai buvo, yra ir bus patrauklesni, nei išmanieji. Juolab, kad „Smart“ laikrodžiai prie visų savo teikiamų pusių turi ir tam tikrus minusus – trumpą baterijos laiką.

Odinis dirželis, apvalus ar kvadratinis ciferblatas – tai puikus ir subtilus aksesuaras prie bet kurio klasikinio aprangos stiliaus.  Pabrėžiantis kiekvienos asmenybės charakterio bruožus.

Klasikinius laikrodžius galime skirstyti į kelias rūšis: elektroninius, kvarcinius ir auto/mechaninius. Kuriuos kiekvienas žmogus galį įsigyti atsižvelgiant į savo finansines galimybes. Pigiausi yra elektroniniai laikrodžiai, brangiausi auto/mechaniniai.

Klasikinio laikrodžio savininkai parodo, jog jis nemėgsta radikalių permainų, o linkęs pasikliauti ilgalaikėmis strategijomis. Gerai apgalvodamas kiekvieną būsimą savo sprendimą.  Laikrodis jiems yra aksesuaras papildantis jų susikurtą įvaizdį.

Skeleton tipo laikrodžiai

Jei jus norite atkreipti kitų dėmesį, parodyti, jog jūsų stilius yra labiau rafinuotas, o ypatingą dėmesį skiriate detalėms, jums reikėtų rinktis „skeleton“ stiliaus laikrodžius. Būtent šio dizaino laikrodžiai išsiskiria didžiausiu originalumu, kadangi parodo ne tik jo išorę, bet ir kiekvieną detalę sudėtingo mechanizmo.

Tokie laikrodžiai skirti kūrybingiems žmonėms, kuriems svarbu ne tik kažką nešioti ant riešo bet jie vertina estetiką, dizaino kompleksiškumą. Tiesa,  reikia pastebėti, kad tokio stiliaus laikrodžiai ne visiems patinka. Daliai žmonių „skeleton“ laikrodžiai, rodantys vidų, lyg apnuogina sielą.

Kaip bebūtų, tai subtilaus stiliaus mėgėjo aksesuaras, pabrėžiantis ne tik tai, kokio kalibro nešiojamas laikrodis. Tačiau parodantis ir jo unikalumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *