fbpx

Stilius

Holdall‘as, kuris būtinas verslo kelionėse

Artėjant verslo kelionei dažnam iškyla klausimas, kaip tinkamai susipakuoti kostiumą, kad pastarasis nesusiglamžytų. Ir būtų tinkamas apsivilkti dar tos pačios dienos verslo susitikimui. Internete galima rasti įvairių patarimų, deja, ne visi jie tinkami ir išlanksčius kostiumą, dažniausiai jis būna susiglamžęs.

Išeitimi gali būti jo supakavimas į specialius nešiojamus krepšius. Tačiau dažniausiai tai būna atskiras krepšys ir tada keliauti tenka nešantis mažiausiai du nešulius. O juk norėtųsi kostiumą susipakuoti į vieną krepšį, kuriame dar būtų galima sukrauti ir papildomus kelionės daiktus. Keliauti turint tik vieną bagažą.

Šiai dienai rinkoje galima rasti kelis holdall‘us, kurie padėtų išspręsti šį klausimą.

 Bennett Winch suit carrier holdall

Britų „Bennett Winch“ kelioninis krepšys savyje apjungia du krepšius: vienas skirtas kostiumui, o kitas daiktams susidėti, paskui viskas apjungiama į vieną kelioninį krepšį. Jo dydis pakankamas ne tik susipakuoti bent du kostiumus, bet ir susidėti daiktų, kurių pakaktų 5 dienų kelionei.

  • „Bennett Winch“ holdall Moneytalks.lt
  • „Bennett Winch“ holdall Moneytalks.lt
  • „Bennett Winch“ holdall Moneytalks.lt
  • „Bennett Winch“ holdall Moneytalks.lt
  • „Bennett Winch“ holdall Moneytalks.lt
  • „Bennett Winch“ holdall Moneytalks.lt

„Bennett Winch“ siūlo įsigyti medvilninius ir odinius holdall krepšius, pastarųjų vidiniai krepšiai taip pat yra pagaminti iš odos. Tad, pasikabinus spintoje pagrindinį krepšį, kuriame yra kostiumas, antrąjį galima nešiotis su savimi, pvz. į sporto salę.  Kainos svyruoja nuo 700 iki 1000 eurų.

Suitsupply holdall suit carrier

„Suitsupply“ prekės ženklo kelioninis krepšys yra puiki alternatyva nenorintiems mokėti daugiau nei 500 eurų. „Suitsupply“ taip pat siūlo dviejų rūšių holdall krepšius, pagamintus iš medvilnės ir pilnai odinius. Pastarasis variantas atrodo prabangesnis nei medvilninis dėl naudojamos aukštos kokybės itališkos odos.

  • Suitsupply holdall suit carrier MoneyTalks.lt
  • Suitsupply holdall suit carrier MoneyTalks.lt
  • Suitsupply holdall suit carrier MoneyTalks.lt
  • Suitsupply holdall suit carrier MoneyTalks.lt

Šis prekės ženklas nemažai investuoja į smulkias detales, kurios suteikia šiam gaminiui prabangos ir išskirtinumo jausmą. Kaip ir „Bennett Winch“, holdall‘as susideda iš kostiumo ir bendro kelioninio krepšio, skirto susidėti daiktus.

Skirtumas tame, jei vienas „Bennett Winch“ krepšys apgaubia kitą, tai „Suitsupply“ papildomų daiktų krepšys yra pilnai integruojamas į kostiumo krepšį. Jo nesimato iš išorės. Dėl šios priežasties „Suitsupply“  vidiniam krepšiui naudoja ne odą, bet medvilnę.  „Suitsupply“ kainos svyruoja nuo 350 iki 450 eurų.

Pigesnės alternatyvos

Neieškantiems ypatingos kokybės, galima rasti holdall‘ų kainuojančių apie 30 eurų. Pagaminti iš poliesterio, kuris, pasak gamintojų, yra atsparus vandeniui, šie kelioniniai krepšiai išsiskiria tuo, kad turi vientisą korpusą, kuris ir sudaro krepšį.

Kostiumo pakavimo maišas kartu tampa papildoma vieta kelionės daiktams susidėti. Deja, dėl to nukenčia bendras krepšio stabilumas ir jame esantis kostiumas vis tik gali susiglamžyti. Taip pat yra pretenzijų ir dėl medžiagų kokybės, kurios nėra ypatingai aušktos. Tačiau visą tai atperka žema kaina, o ir skirti jie retiems keliautojams.

Taip pat šis krepšys yra gera alternatyva sporto klubo lankytojams, kai lauko rubus gali sudėti į atskirą nuo sporto aprangos dalį. Higieniška ir rūbai nepersigers prakaitu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *