fbpx

Stilius

Hermès pristato vieną gražiausių 2020 m. laikrodžių

Švarus ir detalėmis neapkrautas dizainas, kartu išlaikytas laikrodžio funkcionalumas ir unikalumas. Tai bene didžiausi iššūkiai su kuriais susiduria daugelis laikrodžių kūrėjų. Kaip sukurti tokį laikrodį, kuris neatrodytų, kaip prabangus blizgutis, kartu parodant kūrybos sudėtingumą. O svarbiausia, kad jis būtų nesenstantis. Prancūziškiems madų namams „Hermes“, rodos tai pavyko. Jie sukūrė „Arceau L’Heure De La Lune“.

Pripažinsiu, niekada nebuvau „Hermes“ fanu. Kaip ir niekad nežinai ar tai laikrodžių gamintojas, kuriantis nuosavus laikrodžių mechanizmus. Beje vienas iš nedaugelių, kuris tai pilnai daro savo jėgomis. Gal todėl ir jų kuriami laikrodžiai yra labiau skirti šio prekės ženklo gerbėjams, kuriems patinka senamadiškas neoklasicizmas: griežtas, be didelio meninio polėkio. 

Tačiau šiais metais „Hermes“ pavyko nustebinti ne tik visus laikrodžių gerbėjus, bet greičiau ir pačius save. Jiems pavyko sukurti tokį laikrodžio dizainą, nuo kurio, atvirai kalbant, sunku atitraukti akis. Laikrodį, kuris traukia akį savo lakoniškumu, asketiškumu, tačiau kartu jo išvaizda pilna gyvybės ir detalių kurias norisi valandų valandas stebėti ir analizuoti.

„Hermes Arceau L’Heure De La Lune“ turės bent keturias variacijas, kiekviena išleista 100 vienetų serija. Laikrodžiai yra dengti auksu, jų skersmuo siekia 43 mm. Tai tikrai bus nemažas laikrodis. Kiekvienas kainuos apie 25 tūkstančius eurų.

„Hermes Arceau L’Heure De La Lune“ unikalus laikrodis. Minimalistiniai ciferblatai, padailintais pietine ir šiaurine menulio pusėmis, kurios apsisuka aplink savo ašį per 59 dienas. Patys mėnuliai yra skirtingų raštų, apatinis atvaizduojantis mėnulio paviršių, o viršutinis subtilų Pegaso atvaizdą.

Laikrodžio širdis bus „Hermès caliber H1837“ mechanizmas, kuriuos šie mados namai, gaminasi patys. Dar nėra tiksliai žinoma, kada „Hermes“ laikrodis pasirodys prekyboje, tačiau jis tikrai papuoš kiekvieno laikrodžių kolekcionieriaus kolekciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *