fbpx

Stilius

„Frederique Constant“ atiduoda duoklę klasikiniams automobiliams

Klasikiniai automobiliai ir mechaniniai laikrodžiai visada puikiai derėjo. Vintažinio stiliaus automobiliai ir klasikinio dizaino laikrodžiai ne tik papildo vienas kitą, bet ir išlaiko savotišką ryšį tarp dviejų pasaulių: dabarties ir praeities. Palaikydamas šį ryšį šveicariškų laikrodžių gamintojas „Frederique Constant“ išleido naują savo gaminį „Frederique Constant Vintage Rally Healey Chronograph“ – laikrodis, giliai įkvėptas klasikinių automobilių pasaulio.

Tai nėra pirmas kartas, kai „Frederique Constant“ sukuria „Healey“ įkvėptą laikrodį – toli gražu ne, nes abu prekės ženklai yra partneriai daugiau nei 15 metų. Todėl šis Ženevos laikrodžių gamintojas žino, kaip sudominti klasikinių automobilių kolekcionierius, kaip patraukti jų dėmesį pasiūlant tokio dizaino laikrodį, kuris atitiktų kolekcionuojančių automobilius verslo auditoriją.  

„Frederique Constant Vintage Rally Healey Chronograph“ – yra duoklė legendiniam britų lenktyninių automobilių „Austin Healey“ gamintojui. Šių, šeštajame dešimtmetyje, kurtų automobilių (tiksliau jų replikų) lenktynės organizuojamos ir šiandien.

Iš viso yra pagaminti tik 2888 šios serijos laikrodžių vienetai. Laikrodžio širdis automatinis chronometras  „calibre FC-397“, turintis 46 eigos rezervą. Laikrodžio dizainas sukurtas primenant klasikinį „Austin Healey“ automobilių stilių. Jau dabar galima įsivaizduoti save sėdintį už šio automobilio vairo, dėvintį odines vairavimui skirtas pirštines, o ant riešo šis „Frederique Constant Vintage Rally Healey Chronograph“ laikrodis.

Gera žinia, kad būtent šis konkretus modelis yra prieinamas ir Lietuvoje.

Laikrodžių gamintojas „Frederique Constant“ nėra tipiškas šveicarų atstovas. Jis negali pasigirti ir šimtametėmis laikrodžių gamybos tradicijomis. Nes gimė ne taip ir seniai – 1988 metais. O ir jo įkūrėjai nėra ilgametę patirtį laikrodžių pramonėje turintys šveicarai, bet olandų pora. Nuo 2016 m. „Frederique Constant“ priklauso „Citizen“ holdingui.

Nepaisant savo jauno amžiaus, „Frederique Constant“ labai greitai įsitvirtino prabangių laikrodžių kategorijoje. Šiuo metu tai vienas stambiausių laikrodžių gamintojų, per metus pagaminantis virš 120 tūkst. laikrodžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *