fbpx

Stilius

„Batų namai“, kai batai yra šiek tiek daugiau nei tik batai

,,Batų namai” šeimos verslas, kuris savo istoriją skaičiuoja jau nuo 1996 metų. Čia gimsta išskirtinio dizaino batai, todėl kiekvienas sukurtas batų modelis yra riboto leidimo, kruopščiai pagamintas rankomis ir  personalizuotas kiekvienam pirkėjui.

Negaliu pasakyti, kad esu didelis „Batų namai“ gerbėjas. Greičiau priešingai, jų gaminami batai per daug egzotiniai, per daug ryškūs, drąsūs ir netradiciniai mano išrankiam klasikiniam skoniui. Kuris dažniausiai rinktųsi kažką tarp „Oksfordo“ ar „Derby“.

  • Batų namai - MoneyTalks.lt
  • Batų namai - MoneyTalks.lt
  • Batų namai - MoneyTalks.lt
  • Batų namai - MoneyTalks.lt
  • Batų namai - MoneyTalks.lt

Bet nereikia to suprasti, kaip priekaišto. Netradicinis ir į akį krentantis dizainas yra „Batų namai“ išskirtinumas. Būtent toks drąsus ir nekasdieniškas dizainas padeda šiam prekės ženklui turėti savo savitą stilių, išskirti iš pilkos masės to paties dizaino ar modelio batų.

Batai, kurie tinka man

Taigi, aš įsigijau pirmuosius savo „,Batų namai“ batus. Tiesa, nugalėjo mano savisaugos instinktai, todėl pasirinktas modelis labiau atitiko klasikinį mano skonį, nei norą išsiskirti. Bet nepaisant to, tai išskirtinis modelis mano klasikinių batų kolekcijoje.

,,Batų namai” kiekvienus batus gamina rankomis,  tame yra jų išskirtinumas. Šiais masinio vartojimo laikais rasti kokybiškus ir patogius batus yra iššūkis, o rasti kokybiškus, patogius, netradicinius ir rankų darbo – retenybė. Beje, ir už labai įkandamą kainą. Vargu kur rasite rankų darbo originalius batus, kurie kainuotų vos 100 eurų.

  • Batų namai Moneytalks.lt
  • Batų namai Moneytalks.lt
  • Batų namai Moneytalks.lt

Tai, kad tai tikrai rankų darbo batai rodo ne visur idealiai apkirpta oda, vietomis pasitaikantys klijų dėmės, grubesnis sukirpimas. Bet tai, kad tai autentiški batai, pastebėsite kiekvienoje detalėje. Ir nepaisant tų smulkių trūkumų, komfortas, kurį jauti dėvint šiuos batus, atperka juos visus. Tiesa, galima būtų pagalvoti apie dailesnį batų įpakavimą. Nes tiesiog į dėžę sudėti batai neprideda žavumo.

,,Batų namai” turi dar vieną išskirtinumą. Praėjus dviem metams, kai jūsų batai jau prapras savo spalvą ir gerokai nusidėvės. Jie juos atnaujins ir prikels antram „gyvenimui“. Be abejo reikia paminėti ir tai nuo ko prasidėjo jų verslas – individualių batų gamybos. Vyriškų batų gamyba, priklausomai nuo pasirinktos odos ir kitų detalių jums čia atsies apie 350-400 eurų.

Ir visgi norėtųsi, kad visoje serijoje netradicinių batų, atsirastų kažkas labiau klasikinio, kažkas labiau kasdieniško, ko kartais reikia kasdieniame vartojime. Kas labiau pabrėžtų verslo stilių. Kas tiktų ir prie klasikinio kostiumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *