fbpx

Stilius

Bang & Olufsen ir RIMOWA sukūrė unikalų produktą muzikos ir kelionių gerbėjams

Audio įrangos gamintojas „Bang & Olufsen“ ir premium kelionių rankinių gamintojas „RIMOWA“ nepaliauja stebinti geros muzikos bei kelionių mėgėjus nauju bendru projektu. Apjungę savo aistrą gerai muzikai ir įspūdingoms kelionėms, jie sukūrė  produktą, kuris pamalonins ir užketėjusi melomaną, ir aktyvų keliautoją.

Išreikšdami savo meilę aliuminiui, išskirtiniam dizainui ir ypatingo meno pojūčiui, „RIMOWA“ ir „Bang & Olufsen“ pristatė riboto leidimo „Beoplay H9i“ ausines, kurios yra supakuotos į unikalaus dizaino aliuminį dėklą.

Pagamintos iš ilgaamžio anoduoto aliuminio ir natūralios odos, belaidės „Beoplay H9i“ pasižymi įstabiu skambesiu, aktyvia triukšmo slopinimo funkcija ir intuityvia valdymo sistema. Visa tai yra supakuojama į sidabro spalvos aliuminį „RIMOWA“ nešiojamą lagaminėlį, kurio dizainas sukelia prabangos ir solidumo jausmą.

Meilė aliuminio medžiagoms yra išskirtinis „RIMOWA“ ir „Bang & Olufsen“ bruožas, kompanijos daug investuoja, kad išgautų ypač kokybišką metalo lydinį, kuris suteiktų savo vartotojams nepakartojamus potyrius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *