fbpx

Stilius

8 stiliaus klaidos, kurias daro vyrai

Stiliaus taisykles galima suskirstyti į dvi grupes – tas, kurias galima laužyti ir tas, kurių visuomet reikėtų laikytis, nes kitu atveju padarysite grubias, jokiose situacijose nepateisinamas, stiliaus klaidas. Taigi, 8 dažniausiai vyrų daromos stiliaus klaidos.

Per didelis švarkas ar kostiumas

Tai, ko gero, viena pačių dažniausių vyrų stiliaus klaidų, kurią galima pamatyti visur – televizoriaus ekrane, nesenai įvykusio renginio nuotraukose, bankuose, verslo susitikimuose, renginių metu. Iš esmės visur, kur tik vyrams prireikia dėvėti kostiumą. Dažniausiai, bent pusė vyrų vilkės dydžiu ar dviem per didelį kostiumą ar švarką.

Išmokti suprasti, kaip turėtų atrodyti tinkamo dydžio kostiumas ar švarkas tikrai nėra taip jau sudėtinga. Nepatingėkite tuo pasidomėti ir atsinaujinkite savo drabužių spintą. Taip pat nuneškite siuvėjui savo turimus kostiumus bei švarkus – galbūt ir juos pavyks pakoreguoti.

Apatinio trikotažo marškinėliai po marškiniais

Marškinių ir apatinio trikotažo marškinėlių kombinacija sukuria ne vieną, tačiau net dvi stiliaus klaidas.

Pirmoji – kuomet balti apatinio trikotažo marškinėliai persišviečia pro baltus marškinius. Ši kombinacija atrodo ypač nestilingai ir ją pastebės bei atkreips dėmesį tikrai visi. Ypač blogai būna tuomet, kai po baltais marškiniais yra vilkimi balti marškinėliai be rankovių su ypač gilia iškirpte. Tą vaizdą, ko gero, tikrai esate matę ir jis turbūt jus nelabai sužavėjo.

Antroji – kuomet pro marškinius atsegta apykakle matosi išlindę apatinio trikotažo marškinėliai. Neskoninga, nestilinga ir negražu.

Sprendimas? Vilkėkite ne baltus, o šviesiai pilkus ar kūno spalvos marškinėlius, turinčius V formos iškirptę. Būtent tokie marškinėliai nepersišvies ir nesimatys, jei sugalvosite prasegti marškinių apykaklę.

Nenuardytos švarko skeltuko siūlės

Galbūt to ir nepastebėjote, tačiau kai kurių švarkų skeltukai yra sukabinti siūlais tam, kad jie išlaikytų savo formą bei juos būtų patogiau transportuoti. Kartais siūlai būna ryškios, išsiskiriančios spalvos ir juos pastebėti lengva, tačiau kartais jie būna labai panašios į kostiumą spalvos ir tuomet juos pamatyti yra sunkiau.

Įsigiję naują švarką nepamirškite patikrinti, ar skeltukas nėra sukabintas siūlais. Jei yra, tuomet atsargiai juos nuardykite ir tik tuomet vilkitės švarką. Jeigu ant rankovės išorinės pusės pastebėsite etiketę su prekės ženklu – nuardykite ir ją. Taip pat nuardykite ir siūlus, esančius švarko kišenių viduje.

Ištraukti marškiniai, vilkint švarką

Taip, teoriškai tokia kombinacija gali atrodyti stilingai, tačiau praktiškai rizikuojate atrodyti labai prastai. Papildomai pabandykite įsivaizduoti ištrauktus marškinius, dėvimus po keliais dydžiais per dideliu švarku ir suprasite, kad taip daryti nereikėtų niekada.

Žinoti, kada marškinius susikišti, o kada – ne nėra jau taip sudėtinga ir nedarykite šios stiliaus klaidos.

Per ilgos kelnės

Vienareikšmiškai, pati dažniausia vyrų daroma stiliaus klaida yra per ilgos kelnės. Ir net tik kostiuminės, tačiau ir čino bei džinsai taip.

Kelnių patrumpinimas yra viena pati pigiausių ir paprasčiausių procedūrų, todėl nenumokite į naujai nusipirktų kelnių ilgį, o nuneškite jas siuvėjui, kad jis jas patrumpintų. Rezultatas bus akivaizdus, o lankytis pas siuvėją įprasite taip greitai, kad net nepastebėsite.

Tos pačios medžiagos kaklaraištis ar peteliškė ir nosinaitė

Tai, kad šie du vyriški aksesuarai kartais yra pardavinėjami vienoje pakuotėje, visiškai nereiškia, jog juos reikia nešioti kartu. Kaklaraištis ir nosinaitė turėtų vienas kita papildyti, tačiau jokiu būdu nebūtų vienodi. Ši taisyklė lygiai taip pat galioja ir peteliškėms, kurios, tiesą sakant, kartu su nosinaitėmis yra komplektuojamos dar dažniau nei kaklaraiščiai.

Taigi, kitą kartą, kai vyriškų drabužių ar aksesuarų parduotuvėje pamatysite dailias dėžutes, kuriose bus iš tos pačios medžiagos pasiūti kaklaraiščiai ar peteliškės ir nosinaitės, prisminkite, jog ši dėžutė ir yra vienintelė vieta, kur jie gali būti kartu.

Per trumpa liemenė

Greitosios mados dėka įtakojamas kelnių liemuo vis leidžiasi žemyn, o liemenės ilgis išlieka toks pats. Galutinis rezultatas – juokingai atrodanti šių drabužių kombinacija, kuomet liemenė yra gerokai per trumpa ir pro jos šonus lenda marškiniai.

Tinkamo ilgio liemenė turėtų visuomet dengti liemenį bei paslėpti diržą ar bandančius išlįsti marškinius. Kadangi jau pasiūtos liemenės prailginti negalima, iš karto rinkitės ją tinkamo ilgio. Žinoma, jei liemenė yra kiek per trumpa, galima pasirinkti kelnes aukštesniu liemeniu, tačiau jas šiais laikais surasti bus ypač sunku.

Kaklaraiščio segtukas ir liemenė

Jeigu jau nusprendėte užsidirbti papildomų stiliaus taškų ir pasirinkote išskirtinai atrodantį trijų dalių kostiumą, tai nepamirškite ir to, jog vilkint liemenę kaklaraiščio segtukas nėra reikalingas. Tiek liemenė, tiek segtukas padeda prilaikyti kaklaraištį, tad, jeigu yra vienas, kitas nėra reikalingas. Stilius ir subtilumas būtent tuomet ir pasireiškia, kad kiekviena detalė turi prasmę.

Štai tokios populiariausios 8 vyrų stiliaus klaidos. Kokias jūsų nuomonė apie jas? Ar dažnai jas pastebite? O gal tenka pastebėti kitų, tiesiog neduodančių ramiai sėdėti? Nepamirškite pasidalinti savo nuomone ir pastebėjimais komentaruose!

Parengta pagal:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *