fbpx

Gyvenimo būdas

Žvilgsnis į pirmąjį „Virgin Voyages“ laivą tik suaugusiems

2020 m. pasaulį apskriejo kadrai, kai garsiausi kruizinių laivų operatoriai dėl COVID-19 apribojimų turėjo į metalo laužą priduoti savo laivus. 2020 m. buvo tragiški turizmo industrijai, o ypač tai atsiliepė jūriniai turizmo šakai.

Tačiau, kur vieni skaičiuoja nuostolius ir mąsto apie pasitraukimą iš rinkos, kiti galvoja apie investicijas ir atėjimą į tą rinką. Milijonieriaus Ričardo Bransono bendrovė „Virgin Voyages“ šiemet planavo pristatyti naująjį savo kruizinį lainerį „Scarlet Lady“. Laivas, kuris bus skirtas pasiplaukioti tik suaugusiems ir jokių vaikų.

Užsitęsęs karantinas pakoregavo laivo paleidimo planus ir dabar jie yra nukelti į 2021 metus. Tačiau turime galimybe pasižvalgyti, o kaip atrodys šis uždaras tik suaugusiųjų klubas.

„Scarlet Lady“ savyje talpina 2200 svečių ir virš 1000 įgulos narių. Kiekvienoje kajutėje galės apsistoti iki 4 suaugusių ir kiekviena jų bus su vaizdu į jūrą. VIP kajutės turės barus ir atskiras poilsio zonas. Na ir žinoma, vaizdas į jūrą bus kur kas geresnis. Papildomai kiekviena jų turės atskirą kambarį su muzikos instrumentais, tad melomanai galės paskambinti muzikos instrumentais.

Laivo dizainas kuriamas taip, kad keleiviai jame ras dešimtis restoranų įvairiems skoniams, o tarp jų išmėtytas mažas kavinukes. Pramogų gerbėjai galės apsilankyti naktiniame klube, o aktyvaus gyvenimo gerbėjams laivas siūlo sporto sales, SPA salonus ir baseiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *