fbpx

Gyvenimo būdas

„Romeo y Julieta“ – cigarai, kurie tiks atrandantiems cigarų pasaulį

Cigarų pasaulyje visada yra keli prekės ženklai į kuriuos patartina atkreipti dėmesį, nes jie pasižymi išskirtiniu skoniu, kvapu ar turi spalvingą istoriją. Ypatingai tai naudinga tiems, kurie dar tik pradeda savo pažintį su cigarų pasauliu ir visada dvejoja, o kurį cigarą nusipirkti pirmam kartui.

Cigarų pasirinkimas, kaip ir kainų paletė, yra plati. Tradicinis įvaizdis suponuoja, jog būtinai reikia rinktis kubietišką. Nors tai ne visada ir nebūtinai yra tiesa. Kubietiški cigarai dažniausiai būna pakankamai stiprūs ir nėra labai išraiškingi savo skoniu, kaip Dominikos ar Hondūro cigarai, kurie savyje dažnai turi įvairių skonių atspalvį ir yra švelnesni. 

Bet jei norisi pradėti nuo Kubos, o brangiai mokėti nesinori (vienų geriausių „Cohibos“ cigarų kainos svyruoja nuo 30 eurų), verta savo dėmesį atkreipi į „Romeo y Julieta“. Kaip ir nemaža dalis jau užsirekomendavusių prekės ženklų, „Romeo y Julieta“ istorija prasideda nuo 19 amžiaus. Ir reikia pasakyti, kad jos startas buvo neprastas. 1875 ir 1900 m. laikotarpyje šis prekės ženklas laimėjo eilę medalių, kaip geriausias tabako gaminys.

O ką jau sakyti, kad vienas šių cigarų gerbėjų buvo Jungtinės karalystės ministras pirmininkas Winstonas Churchillis – užkietėjęs cigarų mėgėjas. Šiandien „Romeo y Julieta“, kaip ir daugelis Kubos gamintojų, savo veiklą vykdo iš dviejų šalių: Kubos, kur yra kontroliuojami šios valstybės ir Domininkos, iš kurios prekės parduodamos JAV rinkai ir kurie dažniausiai būna valdomi nepriklausomų verslų.

„Romeo y Julieta“ rekomenduotina išbandyti naujokams, nes jų cigarai nėra labai stiprūs, kaip, sakykime, „Punch“ serijos cigarai. Nors stiprumas yra daugiau sąlyginis žodis, nei tikrai iš kojų verčiantis jausmas. Tai labiau neutralų ir tradicinio tabako skonį turintys cigarai. Jie yra švelniai vidutinio stiprumo, turintys tam tikro kremo skonio polėkį.

Kodėl rekomenduotina pradėti nuo šio prekės ženklo savo pažintį su cigarų pasauliu? Išbandžius kiek stipresnius cigarus, „Romeo y Julieta“ gal pasirodys ne toks patrauklus. Jei „Punch“ cigarai savyje turi medienos, lazdynų riešutų atspalvių, tai po jų „Romeo y Julieta“ gali pasirodyti bekvapis. Neturintis jokio ryškaus skonio. Ypač tas pasakytina apie „Romeo No.“ serijos cigarus, kuriuos lengvai galima įsigyti Lietuvoje.

Tačiau visada reikia atsiminti, kad cigarų rūkymas, kaip ir kvepalų pasirinkimas, yra individualus ir pojūčiai kiekvienam gali pasireikšti skirtingi. Todėl gal jums „Romeo y Julieta“ pasirodys idealiausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *