fbpx

Gyvenimo būdas

Prabangiausi lėktuvai asmeniniams skrydžiams (I dalis)

Dažnas avialinijų paslaugomis besinaudojantis keliautojas neretai pagauna save mintyse, kad neblogai būtų turėti asmeninį lėktuvą. Atkristų būtinybė į oro uostą atvykti bent prieš dvi valandas iki skrydžio, nereikėtų po kelias valandas praleisti „mediniuose“ krėsluose, o lėktuve patiekiamas maistas pagal skonį primintų maistą. Gyvenimo būdo ir verslo aplinkos gurmanams, tai yra geriausias pasirinkimas, nors ir labai brangi investicija.

Gera žinia ta, kad privačių lėktuvų industrija aktyviai plečiasi ir reikliems oro keleiviams turi ką pasiūlyti. „Gulfstream“, „Bombardier“ ir „Embraer“ metai iš metų investuoja į tai, kad jų keleiviai jaustųsi lyg penkių žvaigždučių viešbutyje. Nuo šių gamintojų neatsilieka ir „Airbus“ ar „Boeing“, kurie taip pat turi ką pasiūlyti verslo klientams, galintiems už lėktuvą pakloti nuo 10 iki 100 mln. eurų.

Embraer Legacy 500

„Embraer Legacy 500“ nėra toks skambus vardas, kaip labiau vertinamas „Gulfstream“, tačiau šis gamintojas gali pasiūlyti pakankamai nebrangų (jei 20 mln. jums nėra pernelyg dideli pinigai) verslo lėktuvą, kurio vidaus apdaila nenusileis aukščiau vertinamiems privatiems lėktuvams.

„Embraer Legacy 500“ labiau skirtas nedidelio nuotolio skrydžiams. Tačiau jis gali pasigirti aukščiausiomis lubomis savo klasėje. Šiame lėktuve keleiviai gali drąsiai atsistoti visu ūgiu ir jiems nebūtina vaikščioti tik centriniu lėktuvo praėjimu.

Vidaus apdaila dvelkia prabanga ir aukšta kokybe, oda aptraukti baldai, medžio intarpai ir plytelių grindys neleidžia suklysti – esate verslo klasės lėktuve.

Gulfstream G500

„Gulfstream G500“ nėra pats brangiausias šio gamintojo verslo lėktuvas, tačiau tai naujausias jų modelis, kuris rinkoje pasirodys tik šiais metais. O ir jo kaina sąlyginai nedidelė – 40 mln. eurų.

Kaip ir prieš tai minėtas „Embraer“, tai grynai darbinis verslo arkliukas, skirtas nugabenti keleivius iš vieno verslo susitikimo į kitą. Tačiau vidaus interjeras nėra toks griežtas, jame paliekama daugiau erdvės poilsio zonoms.

„Gulfstream G500“ išskirtinumas tas, kad jame įrengtas sparčiausias interneto ryšys tarp šios klasės lėktuvų, kuris neleis atitrūkti nuo verslo klausimų.

 Gulfstream G650ER

60 mln. eurų kainuojantis „Gulfstream G650ER“ yra būtent tai, ko reikia dažnam oro keliautojui. Aukščiausios klasės lėktuvas galintis nuskraidinti iš Niujorko iki Vilniaus.  

Tai brangiausias „Gulfstream“, o tai reiškia, kad savo keleiviams jis gali pasiūlyti geriausią aptarnavimą  arba servisą ir geriausias apdailos detales, kurias galima rasti rinkoje šiai dienai.

Aukščiausios kokybės itališka oda, natūralaus medžio intarpai, marmuro detalės ir penkių žvaigždučių servisas įtrauktas į kainą. Kartu tai ir išmaniausias lėktuvas šiandien. Daugelį funkcijų esančių lėktuve galima valdyti išmanaus telefono pagalba.

Bombardier Global 7000

Jei ieškote lėktuvo dažniems skrydžiams iš Lietuvos iki Australijos, užmeskite akį į „Bombardier Global 7000“, tai naujausias šio gamintojo lėktuvas, kuris dar tik pasirodys rinkoje. Tačiau skirtas jis būtent tiems, kurie nori skristi tolimais maršrutais.

70 mln. eurų kainuojantis lėktuvas netik gali skristi tolimiausiais maršrutais tarp savo klasės lainerių, bet ir pasiūlyti multifunkcinį saloną, kuris patenkins net išrankiausių keleivių poreikius.

Lėktuvo erdvė gali būti transformuota į restorano erdvę, poilsio zoną, kurioje tiesiog bus galima pasimėgauti erdvinio kino garsais. O atsižvelgiant į tai, kad lėktuvas gali įveikti didelius atstūmus, jame yra įrengtas ir asmeninis miegamasis. O tai didelis privalumas leidžiantis pilnavertiškai pailsėti skrydžio metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *