fbpx

Gyvenimo būdas

Joe Bidenas ir jo automobiliai

Naujasis JAV prezidentas Joe Bidenas pagaliau gali pasidžiaugti savo pergale ir kraustytis į Baltuosius rūmus. Tačiau mums šis prezidentas yra įdomus dėl jo aistros automobiliams. Ir išskirtinai amerikietiškiems automobiliams. 

Nors užimamos pareigos jam ir neleidžia asmeniškai sėstis už vairo. Joe Bidenas dažnai vis pabamba, jog labai norėtų pagaliau atsisėti už automobilio vairo, nes meilė automobiliam yra išlikusi nuo jaunų dienų.

Jo tėvas buvo automobilių pardavėjas. Įdomu tai, kad Bidenas nėra išrankus automobiliams, tačiau labai patriotiškas. Jis renkasi išskirtinai amerikietiškus automobilius ir nelabai mėgsta korėjietiškus, ir dar labiau vengia vokiškų modelių.

Ypatingą aistrą jaučia 1967 m. „Chevrolet Corvette“ modeliui. Būtent šis automobilis šiandien stovi šio politiko garaže – vestuvinė tėvo dovana. Tačiau yra dar vienas modelis, kuriam Bidenas jaučią aistrą ir kurį norėtų matyti savo garaže. Tai 6.2 litrų „Chevrolet Corvette ZR1“. Politikas yra užsiminęs žurnalistams, kad išeidamas į pensiją planuoja įsigyti šį modelį ir pagaliau pasimėgauti vairavimo malonumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *