fbpx

Finansai

Penki brangiausi pasaulyje nekilnojamo turo projektai, kurie yra parduodami

Nors pasaulinė nekilnojamo turto rinka pradeda jausti pirmuosius perkaitimo ženklus ir investuoti į nekilnojamo turto projektus tampa rizikinga. Rinkoje vis dar yra keli projektai, kurie gali sudominti tuos pirkėjus, kurie nejaučia finansinės krizės kišenėje. Jūsų dėmesiui penki brangiausi pasaulyje nekilnojamo turto projektai, kurie yra parduodami.

„Villa l’Echauguette“. Monakas – 125 mln. dolerių

Pastatyta dar 1860 m., „Villa l’Echauguette“ pasižymi klasikiniu stiliumi ir prabangia elegancija. Nuo jos stogo terasos atsiveria Monako vizitinės kortelės vaizdas – žymiausia pasaulyje prabangių jachtų prieplauka „Port Hercule“. O kiekvieną gegužės mėnesį mėgautis Formulė 1 lenktynėmis, kurios kiekvienais metais vyksta Monake. 

Ant uolos krašto pastatytas šešių aukštų pastatas, turi šešis miegamuosius, erdvę svetainę, per kurią galima patekti į terasą ir prailgintą baseiną. Šalimais nedidelis svečių namas ir garažas dviem automobiliams. Šis namas kažkada priklausė Francois Blanc‘ui, kuris savo laiku iš provincialaus miestelio Monaką pavertė prabanga ir pinigais spindinčiu miestu. Dabar jį galima įsigyti už 125 mln. dolerių.

„Billionaire“. Kalifornija – 150 mln. dolerių

Yra gera priežastis, kodėl šis, beveik 4 tūkst. kvadratinių metrų, kompleksas vadinamas „Milijardierius“. Kadangi tik milijardieriai gali sau leisti padėti ant stalo 150 mln. JAV dolerių, kad įsigytų šį nekilnojamo turto kompleksą.

250 mln. dolerių kainavęs ultra modernus pastatas buvo pastatytas2017 m., šiandien jo kaina nukrito beveik 100 milijonu.  Tačiau, tai nereiškia, kad už tai gausite mažiau ar prasčiau.

„Milijardierius“ jums gali pasiūlyti 2 šeimininkų kambarius, 10 VIP svečių kambarius, 21 vonios ar tualeto kambarius, 3 dideles virtuves, 4 boulingo takus, 40 vietų 4K Dolby Atmos lauko kino teatrą, didelį baseiną, malūnsparnio aikštelę. Ir… Garažą, kuriame rasite eilę egzotinių automobilių, kurių bendra vertė siekia 30 mln. dolerių.

„Villa Les Cèdres“. Prancūzija – 413 mln. dolerių

Pastatyta prieš 187 metus, ši vila kažkada priklausė Belgijos karaliui Leopoldui II. Šiandien, šis namas tarp Nicos ir Monako, ieškosi sau naujo šeimininko. Jame rasite dailiai dekoruotus 14 kambarių, erdvias terasas iš kurių atsiveria pasakiškas vaizdas.

Tai ne tik gražus istorinis pastatas. Žemės sklypas ant kurio stovi „Villa Les Cèdres“ patenka tarp 35 pasaulio vertingiausių žemės sklypų. Jam priklauso vienas gražiausių Europos sodų, kuriame yra per 15 tūkstančių retų ir unikalių augalų.

„24 Middle Gap“ kelias Honkongas – 447 mln. dolerių

Jūsų neturėtų atbaidyti kiek „apšepusi“ šio pastato išvaizda, kuri tarytum prašytųsi kapitalinio remonto. Taip, remonto šiam pastatui reikės. Tačiau jo vertė, dėl ko už jį prašome svaiginančių 447 mln. JAV dolerių, priklauso ne nuo išvaizdos, bet nuo vietovės. 

Būtent jo lokacija ir pavertė šį statinį vienu brangiausiu pasaulyje. O stovi jis 10-ties minučių atstumu nuo centrinio Honkongo verslo rajono, kuriame žemės sklypai verti milijonus eurų. Nuo namo terasos atsiveria kvapą gniaužantis vaizdas į „Giliavandenio jūros“ (Deep water) paplūdimį.

Pats namas nėra labai didelis, turi tik 4 miegamuosius kambarius, o pastatytas buvo 1991 metais.

The One, Kalifornija – 500 mln. dolerių

Taip, akys jūsų neapgauna. Pats brangiausias pasaulyje parduodamas nekilnojamo turto pastatas yra Kalifornijoje (JAV) ir įvertintas pusės milijardo JAV dolerių. Tiesa, jis dar nėra pastatytas, planuojama, kad galutinai statybos darbai bus užbaigti dar šiais metais.

Už šią kainą gaunate beveik 10 tūkstančių kvadratinių metrų pastatą su 20 kambarių, kurie kyla virš prestižinio „Bel Air“ rajono, ir suteikia nepakartojamą 360 laipsnių apžvalgos kampą. Tarp kitų privalumų 500 metrų miegamasis, 20 vonios kambarių, 30-ties automobilių „galerija“, 5 plaukiojimo baseinai, 36 vietų kino teatras ir, žinoma, naktinis klubas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *