fbpx

Apie mus

Kas yra „Money Talks“? – tai daugiau nei eilinis naujienų portalas. Jo tikslas į verslą pažvelgti kitaip. Per įvaizdžio, prabangos, stiliaus ir verslo gyvenimo būdą. Čia rasite ne eilines verslo naujienas, o verslo istorijų, sėkmės pasakojimų, naujų technologijų apžvalgas.

Kodėl „Money Talks“? – nes apie verslo gyvenimo būdą rašančių portalų yra vienetai. Nes šiame pasaulyje egzistuoja daug įdomių temų, nei tik pinigai ar pramogų pasaulio atstovų kasdienybė. Nes dažnai verslą suprantame tik kaip įmonės finansinius rezultatus ir pardavimus.

Kam skirtas „Money Talks“? – visiems, kam verslas yra daugiau nei tik įmonių spaudos pranešimai ir ketvirtinės finansų ataskaitos. Iš esmės jis skirtas plačiai auditorijai kuriai yra įdomios naujienos apie naujas technologijas, gyvenimo būdą ir stilių.

Ką daryti, jei norime bendrauti su „Money Talks“? – norite pasiūlyti savo temą? Kad mes pakalbintume jūsų vadovus, o norite, kad apžvelgtume jūsų produktus ar paslaugas. Rašykite. Taip pat laukiame minčių dėl abipusiai naudingo bendradarbiavimo : labas@moneytalks.lt

Pastaba: Autorių nuomonė nebūtinai sutampa su redakcijos pozicija.

 

Comments are closed.